Witaj na PewnyParking

Witaj u nas. PewnyParking znaczy Parkuj Pewnie i bez stresu!

Jesteśmy grupą zapaleńców którzy poprzez swoje parkingowe doświadczenie postanowili coś zmienić i pomóc kierowcom oraz właścicielom miejsc parkingowych. Staramy się aby parkowanie poprzez serwis było łatwiejsze zarówno dla kierowców jak i dla gospodarzy. Stwórz z nami społeczność ułatwiając sobie życie.

PewnyParking.pl to platforma dzięki której znajdziesz miejsce parkingowe dla swojego pojazdu. Platforma umożliwia kierowcom bezproblemowe znalezienie oraz zarezerwowanie miejsca gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko potrzebujesz! Dzięki tej platformie jesteś w stanie zaparkować TANIEJ niż poprzez standardową zapłatę w parkometrze itp. Szukasz taniego parkingu centrum miasta, blisko lotniska, stacji, atrakcji turystycznej? Ile razy przechodziła Ci myśl: „Ciekawe, gdzie tam zaparkuje?”surprise

Dzięki Nam...! Zaoszczędzisz swój czas, pieniądze. Pozbądź się niepewności z parkowaniem.

Sprawdź jak to działa rejestrując się już dziś- to nic nie kosztuje!

Jednak to nie... Czytaj więcej
help@pewnyparking.pl

4 + Lat
DOŚWIADCZENIA
200 +
UŻYTKOWNIKÓW
100 + Aktywnych
OGŁOSZEŃ
Kierowco!

Szukasz taniego parkingu centrum miasta, blisko lotniska, stacji, atrakcji turystycznej? Ile razy przechodziła Ci myśl: „Ciekawe gdzie tam zaparkuje?”

Gospodarzu!

Posiadasz parking? Wolne miejsce koło domu? Garaż? Pole do parkowania? parking podziemny ŚWIETNIE! PewnyParking to platforma dla Ciebie by zwiększyć twój budżet!

Firma parkingowa!

Posiadasz firmę parkingową? Dodaj bezpłatnie ogłoszenie zwiększając zasięg potencjalnych klientów!

Technologia Płatności

Zapłać za parking korzystając z PayU.

5 Gwiazdek

5/5 Ocena od użytkowników

200 +

Zarejestrowanych Użytkowników

100 +

Dostępnych lokalizacji

96 %

Zadowolonych Klientów

NASZA MISJA

Wierzymy że dzielenie jest fajne! Dlatego podziel się z kierowcami swoim miejscem parkingowym. Dzięki Tobie parkowanie może być łatwiejsze i dochodowe!

Naszą misją jest ułatwienie parkowania dla kierowców oraz podreperowanie budżetu poprzez umożliwienie wynajęcia Twojego wolnego miejsca parkingowego innym osobom bez względu na to jakie miejsce posiadasz.

Niech parkowanie zwłaszcza w zatłoczonych miejscach nie kojarzy się z...

Zobacz więcej

NASZA WIZJA

Parkowanie nie należy do najprzyjemniejszych czynności. W miastach trudno o łatwy dostęp i miejsce. Ilu kierowców dziennie narzeka na brak miejsc, ceny i ograniczenia? Wizją tej platformy jest zmiana tego stanu! Sprawdź dostępne miejsca od osób prywatnych oraz firm obsługujących duże parkingi. Zrób to prościej i zarezerwuj miejsce parkingowe przed przyjazdem na miejsce parkingowe!....

....Gospodarzu dodaj ogłoszenie za darmo i ciesz się z dodatkowego dochodu bez wychodzenia z domu:)

Nasza historia

Poznaj naszą krótką historię:)

2016 Maj

Droga na lotnisko

Wszystko zaczęło się od drogi na lotnisko Kraków Balice. Standardowo „jakoś to będzie” coś znajdziemy aby zaparkować. Niestety- brak wolnych miejsc parkingowych. Zaczęło się szukanie wkoło lotniska. Na szczęście osoby prywatne reklamują miejsca parkingowe pod domem niedaleko. I przyszło OŚWIECENIE- Kierowcy chcą wiedzieć gdzie parkować tanio i bezpiecznie. Pomysł na Startup gotowy!

2016 Lipiec-2018 Grudzień

Tworzenie serwisu

Nie był to łatwy okres, brak wsparcia z zewnątrz, finansowanie projektu z własnego budżetu wiązało się z drogą przez mękę. Praca zdalna, domowy pokój i garaż przerobiony na studio. Kooperacja z firmami branży IT była wyboista jednak udało się osiągnąć cel i podstawowe założenie Idei strony. Początkowy rozwój serwisu ograniczał się tylko do pracy nad stroną internetową i aplikacją mobilną. Ze względu na to firma nie została zarejestrowana a wszelkie poniesione koszty pochodziły z własnego budżetu. Znalezienie odpowiedniego Teamu nie było łatwym zadaniem. Mimo wielu przeciwności losu stronę www.PewnyParking.pl udało się uruchomić.

2019

Rejestracja i launch

Nareszcie! Po 4 latach pracy nadszedł czas na rejestrację serwisu i zarejestrowanie firmy oraz dostarczenie funkcjonalnej strony. Wstępne testowanie. Aplikacja w drodze. Ludzie do pracy potrzebni!... Jesteśmy w pod koniec roku 2019

2020

Mobilna aplikacja i rozwój TEAMU

Wiemy jak ważne są telefony w codziennym użyciu, dlatego za jeden z pierwszych celów obraliśmy stworzenie aplikacji umożliwiającej wynajmowanie przez kierowców i gospodarzy miejsc parkingowych. Możesz wynajmować i udostępniać miejsca parkingowe z poziomu telefonu, wszędzie gdzie jesteś. Do zapaleńców dołączyli nowi gracze Ollie, Adam, Gurmeet i Wally którzy wspierają aplikację i stronę internetową.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA